Arnavutköy Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir

Arnavutköy Devlet Hastanesi'ne Nasıl Gidilir

2010 yılında hizmete açılan bu hastane devlete bağlı bir hizmet veren hastanedir.

Eyüp’ten Arnavutköy Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir

Merkez’den yaklaşık 100 metre yürüdükten sonra (2dk.) Ayvansaray durağından 36M numaralı Cebeci istikametli otobüslere binip (4dk.) sonra Şehitlik durağında inmeniz gerekmektedir. Daha sonra T4 numaralı tramvaya aktarma yapmanız gerekmektedir. Mescid-i Selam istikametli araçlara binip 16 durak sonra (31dk.) Cebeci istasyonunda inmeniz gerekmektedir. İsmetpaşa Mahallesi durağından 336MC numaralı Bolluca/İmrahor araçlarına binip 17 durak sonra (32dk.) Arnavutköy Devlet Hastanesi durağında inmeniz gerekmektedir.

Başakşehir’den Arnavutköy Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir

Başakşehir’de Şehir Bulvarı durağına gidip 79E Kayabaşı Kiptaş / Kayaşehir istikametli araçlara binip 3 durak sonra (5dk.) Onurkent durağında inmeniz gerekmektedir. Daha sonra MK22 Taşoluk Peronlar / Fenertepe istikametli araçlara binip 33 durak sonra (45dk.) Arnavutköy Devlet Hastanesi durağında inmeniz gerekmektedir.

Esenyurt’tan Arnavutköy Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir

Esenyurt’ta Nil Sokak durağına ilerleyip 429 Yenibosna Metro istikametli araçlara binip 16 durak (22dk.) sonra Kıraç Sapağı durağında inmeniz gerekmektedir. Daha sonra buradan 418 Hadımköy istikametli araçlara binip 26 durak (40dk.) sonra Hadımköy PTT durağında inip 336H İ.Selam istikametli araçlara binip 28 durak (42dk.) sonra Arnavutköy Devlet Hastanesi durağında inmeniz gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir