Arnavutköy Sosyal Tesisi’ne Nasıl Gidilir?

Arnavutköy Sosyal Tesisleri'ne Nasıl Gidilir?

Arnavutköy sosyal tesisine geldiğiniz de ilk olarak sizi eşsiz boğaz manzarası karşılıyor olacak. İster kahvaltı ister öğle yemeği isterseniz de sadece kahve içmek için gelin eşsiz boğaz manzarasına hayran olacağınızdan eminim. Böylesine özel ve güzel bir şehirde yaşadığımız için çok şanslı olduğumuzu düşünenlerdenim. Boğazın eşsiz manzarası ve denizin sakinliği sizi stresten uzaklaştırmak için ellerinden geleni yapıyor. Kesinlikle başarılı olduğunu da söylemeliyim.

Üsküdar tarafından M5 metrosuna binip 3 durak sonra (6dk.) Altunizade durağında inmeniz gerekmektedir. Buradan metrobüse aktarma yapmanız gerekmektedir. Beylikdüzü yönüne 34AS numaralı metrobüslerden birine binip 3 durak sonra (15dk.) Zincirlikuyu durağında inmeniz gerekmektedir. Daha sonra Zincirlikuyu otobüs durağına yaklaşık 30 metre yürüyüp 59CH numaralı otobüse binip 13 durak sonra (15dk.) Arnavutköy durağında inmeniz gerekmektedir. Yaklaşık 500 metre yürüdükten sonra (8dk.) ulaşacaksınız.

Şişli tarafından 30M numaralı Beşiktaş – Mecidiyeköy ringlerine binip 10 durak sonra (15dk.) Beşiktaş İskele durağında inmeniz gerekmektedir. Bahçeşehir Üniversitesi durağına yaklaşık 200 metre yürükten sonra (3dk.) 22, 25E, 40T, 42T numaralı otobüslerden birine binip 10 durak sonra (15dk.) Arnavutköy durağında inmeniz gerekmektedir. Yaklaşık 250 metre yürüdükten sonra (4dk.) ulaşacaksınız.

Yenikapı tarafından yaklaşık 450 metre yürüdükten sonra (10dk.) Yenikapı transit durağında 30D numaralı Yenikapı – Ortaköy ringlerine binip 9 durak sonra (20dk.) Fındıklı durağında inmeniz gerekmektedir. Daha sonra 22, 25E numaralı otobüslere binip 12 durak sonra (25dk.) Arnavutköy durağında inmeniz gerekmektedir. Yaklaşık 250 metre yürüdükten sonra (4dk.) ulaşacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir