Avcılar Sosyal Tesisleri’ne Nasıl Gidilir?

Avcılar Sosyal Tesisleri'ne Nasıl Gidilir?

 İstanbul’un Avcılar sahili ile kucaklaşan bu güzel tesiste çayınızı yudumlarken temiz havanın ve dinlenmenin keyfine varacaksınız. 2008 yılında hizmete açılan bu tesis pek çok davet ve organizasyona da ev sahipliği yapmıştır. Tesisin toplam kapasitesini merak edenler için de hemen belirtelim kafeterya ve restoran kısmı aynı anda toplam 430 kişiye hizmet vermektedir.

Üsküdar tarafından M5 metrosuna binip 15 durak sonra (25dk.) Zincirlikuyu Metrobüs durağında inmeniz gerekmektedir. Buradan metrobüse aktarma yapmanız gerekmektedir. Beylikdüzü yönüne 34AS, 34BZ numaralı metrobüslere binip 26 durak sonra (50dk.) Büyükşehir Belediyesi Sosyal Tesisleri durağında inmeniz gerekmektedir. Yaklaşık 250 metre yürüdükten sonra (5dk.) ulaşacaksınız.

Beşiktaş tarafından U1 numaralı Zincirlikuyu – Beşiktaş / Beşiktaş – Ulus ringlerine binip 3 durak sonra (6dk.) Altunizade durağında inmeniz gerekmektedir. Buradan metrobüse aktarma yapmanız gerekmektedir. Beylikdüzü yönüne34AS numaralı metrobüslerden birinebinip 23 durak sonra (35dk.) Büyükşehir Belediyesi Sosyal Tesisleri durağında inmeniz gerekmektedir. Yaklaşık 250 metre yürüdükten sonra (5dk.) ulaşacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir