Dragos Sosyal Tesisleri’ne Nasıl Gidilir?

Dragos Sosyal Tesisleri'ne Nasıl Gidilir?

Tesis 2007 yılında İstanbul, Kartal’da Dragos Tepesi’nin sahil kısmına bakan bölümünde hizmete girmiştir. 582 metrekare açık alan 325 metrekare de kapalı alan olmak üzere toplam 907 metrekare alan üzerine inşa edilmiş olup aynı anda 440 kişiye hizmet verebilmektedir. Açık alan olarak hizmet veren bölüm kahvaltı sevenlerin uğrak noktası haline gelirken kapalı olarak hizmet veren bölüm de öğle ve akşam yemeği için sıkça tercih edilmektedir.

Kadıköy tarafından Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi durağından ER2 numaralı Erenköy – Kadıköy ringlerine binip 10 durak sonra (30dk.) Erenköy’de inmeniz gerekmektedir. Yaklaşık 450 metre yürüdükten sonra (10dk.) Erenköy durağından 16D numaralı otobüse binip 20 durak sonra (40dk.) F.E.V Orhantepe durağında inmeniz gerekmektedir. Yaklaşık 20 metre yürüdükten sonra ulaşacaksınız.

Üsküdar tarafından Marmaraya binip 10 durak sonra (30dk.) Süreyya Plajı durağında inmeniz gerekmektedir. Yaklaşık 200 metre yürüdükten sonra (5dk.) Süreyya durağından 16D numaralı otobüse binip 20 durak sonra (40dk.) F.E.V Orhantepe durağında inmeniz gerekmektedir. Yaklaşık 20 metre yürüdükten sonra ulaşacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir