Florya Sosyal Tesisleri’ne Nasıl Gidilir?

Florya Sosyal Tesisleri'ne Nasıl Gidilir?

Florya Sosyal Tesisinde; dingin ve huzurlu bir ortamda şehrin stresin kurtulup rahat bir nefes almak ve ailece güzel bir gün geçirmek mümkün. İstanbullunun huzura açılan kapısı olan Florya Sosyal Tesisleri; modern mimarisiyle göz kamaştıran restaurant bölümü, hemen karşı tarafta deniz manzarası eşliğinde çay ve kahvenizi yudumlayarak gezintiyi taçlandırabileceğiniz “Şahin Tepesi”, her türlü düğün ve davet gibi organizasyonların yapılabildiği kapalı ve açık salonları, geniş gezi parkurları, deniz kıyısı boyunca yer alan yaya yolları, yürüyüş ve spor alanları ile sınırsız hizmet sunuyor.

Ataşehir tarafından Ataşehir Atatürk Mahallesi durağından 16M numaralı otobüslere binip 26 durak sonra (50dk.) Şemsipaşa durağında inmeniz gerekmektedir. Yaklaşık 100 metre yürüdükten sonra (2dk.) Marmaraya inmeniz gerekmektedir. Halkalı yönünde binip 10 durak sonra (30dk.) Akvaryum durağında inip 2. çıkıştan çıkmanız gerekmektedir. Yaklaşık 1300 metre yürüdükten sonra (20dk.) ulaşacaksınız.

Üsküdar tarafından Marmaraya inmeniz gerekmektedir. Halkalı yönünde binip 10 durak sonra (30dk.) Akvaryum durağında inip 2. çıkıştan çıkmanız gerekmektedir. Yaklaşık 1300 metre yürüdükten sonra (20dk.) ulaşacaksınız.

Avcılar tarafından Harmantepe durağından Küçükçekmece – İnsa Sitesi minibüslerine binip 16 durak sonra (25dk.) Küçükçekmece’de inmeniz gerekmektedir. Yaklaşık 150 metre yürüdükten sonra (2dk.) Küçükçekmece durağından BN1 numaralı Eminönü – Halkalı ringlerine binip 5 durak sonra (15dk.) Sosyal Tesisler durağında inmeniz gerekmektedir. Yaklaşık 600 metre yürüdükten sonra (10dk.) ulaşacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir