Forum İstanbul’a Nasıl Gidilir?

Forum İstanbul'a Nasıl Gidilir?

Kocatepe Metro istasyonunun hemen yanında, ulaşımı kolay olmasından dolayı hafta içi bile kalabalık olan bir alışveriş merkezi. Aradığınız her şeyi bulabiliyorsunuz. Yemek katında alternatifi çok olan büyük ve güzel bir kompleks.

Aksaray tarafından M1A, M1B metrosuna binip 5 durak sonra Kocatepe Metro istasyonunda (8dk.) inmeniz gerekmektedir. Yaklaşık 300 metre yürüdükten sonra (6dk.) ulaşacaksınız.

Üsküdar tarafından M5 metrosuna binip 3 durak sonra Altunizade Metro istasyonunda (6dk.) inmeniz gerekmektedir. Metrobüse aktarma yapıp Beylikdüzü yönüne 34AS numaralı metrobüse binip 12 durak sonra (21dk.) Bayrampaşa durağında inmeniz gerekmektedir. Daha sonra Topkapı Metrobüs durağından 32, 32A, 32T numaralı otobüslerden birine binip 13 durak sonra (13dk.) Kamil Caddesi durağında inmeniz gerekmektedir. Yaklaşık 900 metre yürüdükten sonra (14dk.) ulaşacaksınız.

Beşiktaş tarafında DT2 numaralı Ringlere binip 17 durak sonra Şişli Merkez durağında inmeniz gerekmektedir. Daha sonra Mecidiyeköy metrobüs hattına geçip 34A, 34AS, 34BZ numaralı metrobüslerden birine binip 4 durak sonra (4dk.) Okmeydanında inmeniz gerekmektedir. Okmeydanı otobüs durağından 32M numaralı otobüse binip 9 durak sonra (13dk.) Forum İstanbul durağında inmeniz gerekmektedir. Yaklaşık 300 metre yürüdükten sonra (5dk.) ulaşacaksınız.

Taksim tarafından M2 Yenikapı metrosuna binip 4 durak sonra inip (8dk.) M1A, M1B metrosuna aktarma yapmanız gerekmektedir. 6 durak sonra Kocatepe Metrosunda (10dk.) inmeniz gerekmektedir. Yaklaşık 300 metre yürüdükten sonra (6dk.) ulaşacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir