Gaziosmanpaşa Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir

Gaziosmanpaşa Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne Nasıl Gidilir

Sultangazi’den Gaziosmanpaşa Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir

Sultangazi’de Yeşilyayla Mezarlığı durağından Topkapı istikametli araçlara binip 19 durak sonra (25dk.) Cumhuriyet Mahallesi durağında inmeniz gerekmektedir. Buradan Güzeltepe istikametli araçlara binip 15 durak sonra (11dk.) Karayolları Mahallesi – 2 durağında inmeniz gerekmektedir. Yaklaşık 220 metre yürüdükten sonra (5dk.) ulaşacaksınız.

Esenler’den Gaziosmanpaşa Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir

Esenler’de Otogar Yolu durağından Otogar araçlarına binip 4 durak sonra (3dk.) Otogar Son Durakta inmeniz gerekmektedir. Buradan Topkapı – İmrahor istikametli araçlara binip 6 durak sonra (10dk.) Hamza Yerlikaya durağında inmeniz gerekmektedir. Buradan Güzeltepe istikametli araçlara binip 14 durak sonra (12dk.) Karayolları Mahallesi – 2 durağında inmeniz gerekmektedir. Yaklaşık 220 metre yürüdükten sonra (5dk.) ulaşacaksınız.

Bayrampaşa’dan Gaziosmanpaşa Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir

Bayrampaşa’da Bayrampaşa Metro durağından Eyüp istikametli araçlara binip 16 durak sonra (13dk.) Havuzbaşı durağında inmeniz gerekmektedir. Buradan Esentepe istikametli araçlara binip 28 durak sonra (15dk.) Osmanbey Caddesi durağında inmeniz gerekmektedir. Yaklaşık 150 metre yürüdükten sonra (5dk.) ulaşacaksınız.

Eyüp’ten Gaziosmanpaşa Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir

Eyüp’te Eyüp İskelesi durağından Karayolları Mahallesi istikametli araçlara binip 40 durak sonra (30dk.) Karayolları Mahallesi – 2 durağında inmeniz gerekmektedir. Yaklaşık 220 metre yürüdükten sonra (5dk.) ulaşacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir