Gözdağı Sosyal Tesisleri’ne Nasıl Gidilir?

Gözdağı Sosyal Tesisleri'ne Nasıl Gidilir?

Marmara Denizi, Yalova ve Adalar’a hakim eşsiz bir manzaraya sahip olduğunu hemen söyleyelim. Sizleri nelerin beklediğini bilmenizi isterim. Böylesine büyülü bir manzara özellikle fotoğraf sevenlerin ilgisini çekebilir.206 metre rakımı bulunan korunun etrafında piknik alanları, seyir çardakları, çocuk parkı ve gezi alanları mevcut. Çocuklu aileler özellikle bu nedenler ile burayı tercih edebilirler. Çocuklarınız eğlencenin tadını çıkarırken sizlerde sessiz ve sakin bu tesiste haftanın tüm yorgunluğunu atabilirsiniz. Tesis, 150 kişilik restoran bölümü, 80 kişilik çardak salonu, 250 kişilik çay bahçesi ve 100 kişilik teras restoranı ile toplam 580 kişiye aynı anda hizmet verebilmektedir. Ahşap yapının tesise ayrı bir güzellik kattığını da belirtelim.

Üsküdar tarafından Marmaraya inip Gebze yönünde binip 17 istasyon sonra (50dk.) Pendik istasyonunda inmeniz gerekmektedir. Yaklaşık 250 metre yürüdükten sonra (5dk.) Pendik Sondurağa varacaksınız. Buradan Pendik – Gözdağı minibüslerine binip 8 durak sonra (10dk.) Gözdağı Sosyal Tesis durağında inmeniz gerekmektedir. Yaklaşık 820 metre yürüdükten sonra (12dk.) ulaşacaksınız.

Beşiktaş tarafından iskeleye inip Beşiktaş – Üsküdar feribotuna binip Üsküdar iskelesine geçmeniz gerekmektedir. Yaklaşık 100 metre yürüdükten sonra (2dk.) Marmaraya inip, Gebze yönüne binmeniz gerekmektedir. 17 istasyon sonra (50dk.) Pendik istasyonunda inmeniz gerekmektedir. Yaklaşık 250 metre yürüdükten sonra Pendik Sondurağa varacaksınız. Buradan Pendik – Gözdağı minibüslerine binip 8 durak sonra (10dk.) Gözdağı Sosyal Tesis durağında inmeniz gerekmektedir. Yaklaşık 820 metre yürüdükten sonra (12dk.) ulaşacaksınız.

Eminönü tarafından iskeleye inip Eminönü – Kadıköy feribotuna binip Kadıköy iskelesine geçmeniz gerekmektedir. Yaklaşık 40 metre yürüdükten sonra (1dk.) M4 metrosuna inmeniz gerekmektedir. Tavşantepe yönüne doğru binip 17 istasyon sonra (40dk.) Pendik istasyonunda inmeniz gerekmektedir. Metrodan 1. çıkıştan çıkıp yaklaşık 70 metre yürüdükten sonra (1dk.) Pendik Köprüsü durağından Pendik – Gözdağı minibüslerine binip 8 durak sonra (10dk.) Gözdağı Sosyal Tesis durağında inmeniz gerekmektedir. Yaklaşık 820 metre yürüdükten sonra (12dk.) ulaşacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir