İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi Zeytinburnu Polikliniği’ne Nasıl Gidilir

İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi Zeytinburnu Polikliniği'ne Nasıl Gidilir

Fatih’ten İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi Zeytinburnu Polikliniği’ne Nasıl Gidilir

Fatih’te M1A metrosu Emniyet istasyonundan Atatürk Havalimanı istikametli trenlere binip 9 durak sonra (18dk.) Zeytinburnu istasyonunda inmeniz gerekmektedir. Yaklaşık 130 metre yürüdükten sonra (2dk.) ulaşacaksınız.

Eyüp’ten İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi Zeytinburnu Polikliniği’ne Nasıl Gidilir

Eyüp’te İskele durağından Edirnekapı istikametli araçlara binip 13 durak sonra (10dk.) Edirnekapı Kaleboyu durağında inmeniz gerekmektedir. Buradan 93M numaralı Zeytinburnu istikametli araçlara binip 15 durak sonra (20dk.) Merv Caddesi durağında inmeniz gerekmektedir. Yaklaşık 350 metre yürüdükten sonra (5dk.) ulaşacaksınız.

Bakırköy’den İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi Zeytinburnu Polikliniği’ne Nasıl Gidilir

Bakırköy’de Marmaray’a geçip Gebze istikametli gelen trenlere binip 2 durak sonra (5dk.) Zeytinburnu istasyonunda inmeniz gerekmektedir. Yaklaşık 150 metre yürüdükten sonra (2dk.) ulaşacaksınız.

Güngören’den İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi Zeytinburnu Polikliniği’ne Nasıl Gidilir

Güngören’de T1 Tramvay hattına geçip Kabataş istikametli trenlere binmeniz gerekmektedir. 3 durak sonra (5dk.) Zeytinburnu durağında inip D-100 Yanyolu çıkışından çıkmanız gerekmektedir. Daha sonra Merter durağına geçip Cevizlibağ istikametli araçlara binip 27 durak sonra (15dk.) 41. Sokak durağında inmeniz gerekmektedir. Yaklaşık 100 metre yürüdükten sonra (2dk.) ulaşacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir