İstinye Park’a Nasıl Gidilir?

İstinye Park'a Nasıl Gidilir?

İstanbul’un en nezih ve her anlamda en kaliteli alışveriş merkezi. Neredeyse tüm seçkin marka mağazaları görebileceğiniz, lüks restoranlarında bulunduğu, hafta içi günlerde sakin, hafta sonları kalabalık ve hareketli, birçok ünlüyle karşılaşabileceğiniz oldukça büyük, ferah, düzenli bir merkez.

Beşiktaş tarafından 40B numaralı otobüse binip 17 durak sonra İstinye Park durağında inmeniz gerekmektedir (27dk.) Yaklaşık 200 metre yürüdükten sonra (4dk.) ulaşacaksınız.

Taksim tarafında M2 numaralı Hacıosman taraflı metroya binip 5 durak sonra (16dk.) İTÜ Ayazağa durağında inmeniz gerekmektedir. Yaklaşık 900 metre yürüdükten sonra (13dk.) ulaşacaksınız.

Zincirlikuyu tarafından 40B numaralı otobüse binip 10 durak sonra (18dk.) İstinye Park durağında inmeniz gerekmektedir. Yaklaşık 200 metre yürüdükten sonra (4dk.) ulaşacaksınız.

Ortaköy tarafından Kabataş Erkek Lisesi durağından 22RE numaralı otobüse binip 23 durak sonra (33dk.) Borsa İstanbul durağında inmeniz gerekmektedir. Yaklaşık 450 metre yürüdükten sonra (7dk.) ulaşacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir