İstinye Sosyal Tesisleri’ne Nasıl Gidilir?

İstinye Sosyal Tesisleri'ne Nasıl Gidilir?

İstinye Sosyal Tesisleri hem açık alan hem de restoran bölümü olmak üzere 2 farklı bölümü mevcuttur. Tesis 2 kattan oluşur ve katlar yerden tavana kadar camekan yapıya sahiptir. Bu da bizlere eşsiz boğaz manzarası eşlinde kahvaltı ya da yemek olanağı sunmaktadır.

Üsküdar tarafından iskeleye inip Üsküdar – Beşiktaş feribotu ile Beşiktaş iskelesine geçmeniz gerekmektedir. Yaklaşık 200 metre yürüdükten sonra Beşiktaş Bahçeşehir Üniversitesi durağından 25E, 42T numaralı otobüslerden birine binip 25 durak sonra (50dk.) İstinye Devlet Hastanesi durağında inmeniz gerekmektedir. Yaklaşık 130 metre yürüdükten sonra (2dk.) ulaşacaksınız.

Şişli tarafından Merkez durağından 27T, 64Ç, 65G numaralı otobüslerden birine binip 5 durak sonra (15dk.) Levent durağında inmeniz gerekmektedir. Buradan Beşiktaş – Tarabya minibüslerine binip 21 durak sonra (30dk.) İstinye Devlet Hastanesi durağında inmeniz gerekmektedir. Yaklaşık 130 metre yürüdükten sonra (2dk.) ulaşacaksınız.

Eminönü tarafından iskeleye inip Boğaz Hattı feribotuna binip 3 durak sonra (50dk.) İstinye durağında inmeniz gerekmektedir. Yaklaşık 620 metre yürüdükten sonra (10dk.) ulaşacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir