Kasımpaşa Sosyal Tesisleri’ne Nasıl Gidilir?

Kasımpaşa Sosyal Tesisleri'ne Nasıl Gidilir?

Zarif mimari yapısı ile Haliç’in güzelliğine güzellik katan Kasımpaşa Sosyal Tesisleri Beyoğlu Cezayirli Hasan Paşa Parkı içerisinde bulunuyor. Tesis 600 metrekarelik açık alanı ve 250 metrekarelik restoran bölümüyle aynı anda 325 kişiye hizmet verebiliyor. Konumu itibari ile parkın iç kısımlarında kaldığı için ve dışarıdan bakınca çok şatafatlı bir mekan olduğundan pek çok kişi burayı özel organizasyon için tutulan bir mekan sanabiliyor. Evet organizasyonlar yapılıyor ama aynı zamanda vatandaşların da hizmetinde bir tesis. Hatta Sosyal Tesis oluğu için fiyatlar oldukça ucuz, Belediye tarafından işletildiği için de yemekler oldukça lezzetli. Kasımpaşa Sosyal Tesisleri’nin 2004 yılından beri ziyaretçilerine restoran hizmeti verdiğini hatırlatarak burada bir kahvaltının kişi başı ne kadara mal olacağını hesaplama kısmına geçiyorum.

Beşiktaş tarafında Meydan durağından 70D numaralı otobüslere binip 7 durak sonra (15dk.) Şişhane 6 durağında inmeniz gerekmektedir. Yaklaşık 300 metre yürüdükten sonra (5dk.) ulaşacaksınız.

Kadıköy tarafında iskeleye inip Kadıköy – Eminönü – Karaköy feribotlarına binip (30dk.) Eminönü iskelesinde inmeniz gerekmektedir. Daha sonra Eminönü durağına yürüyüp 47, 47E, 47N, 77Ç numaralı otobüslerden birine binip 2 durak sonra (5dk.) Şişhane 6 durağında inmeniz gerekmektedir. Yaklaşık 300 metre yürüdükten sonra (5dk.) ulaşacaksınız.

Üsküdar tarafında iskeleye inip Haliç Hattı vapuruna binip 2 durak sonra (30dk.) Kasımpaşa durağında inmeniz gerekecektir. Yaklaşık 100 metre yürüdükten sonra (2dk.) ulaşacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir