Küçükçekmece Sosyal Tesisleri’ne Nasıl Gidilir?

Küçükçekmece Sosyal Tesisleri'ne Nasıl Gidilir?

İstanbul’da bulunan bu tesisin göl manzarası harika. Yeşillikler içinde olması da cabası. Kahvaltınızı kuş sesleri arasında yaparken şehrin gürültü ve stresinden tamamen arınıyorsunuz. İnsana huzur veren müthiş bir sakinlik ve dinginlik. Kahvaltıdan sonra göl kıyısında yürüyüş yapıp hem yediklerinizi eritmek hem de bol oksijene kavuşmanın değeri para ile ölçülemeyecek kadar değerli.

Günün her saatinde eşsiz doğasıyla ayrı bir keyif sunan tesiste öğle ve akşam yemeklerinde aileniz ve dostlarınızla bir arada kendine özgü lezzetlerin ve manzaranın tadını çıkarabilirsiniz.

Üsküdar tarafından Marmaraya inmeniz gerekiyor. Halkalı yönünden bindikten 12 durak sonra (40dk.) Küçükçekmece durağında inmeniz, Sahil Çıkışı tarafından çıkmanız gerekir. Yaklaşık 160 metre yürüdükten sonra (3dk.) Küçükçekmece minibüs durağından Sefaköy – Soğuksu minibüslerine binmeniz gerekmektedir. 3 durak sonra (3dk.) Fatih Mahallesi durağında inmeniz gerekmektedir. Yaklaşık 500 metre yürüdükten sonra (7dk.) ulaşacaksınız.

Beşiktaş tarafından Meydan minibüs durağından Beşiktaş – Tarabya minibüslerine binmeniz gerekmektedir. 7 durak sonra (10dk.) Zincirlikuyu Metrobüs durağında inmeniz gerekir. Metrobüse aktarma yapıp Beylikdüzü yönünde 34, 34AS, 34BZ numaralı metrobüslerden birine binip 22 durak sonra (35dk.) Küçükçekmece durağında inmeniz gerekir. Yaklaşık 250 metre yürüdükten sonra (4dk.) Küçükçekmece Metrobüs minibüs durağından Sefaköy – Soğuksu minibüslerine binip 4 durak sonra Fatih Mahallesi durağında inmeniz gerekmektedir. Yaklaşık 500 metre yürüdükten sonra (7dk.) ulaşacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir