Maltepe İlçesi’ne Nasıl Gidilir?

Maltepe İlçesi'ne Nasıl Gidilir?

Kadıköy’den Maltepe’ye Nasıl Gidilir?

Kadıköy tarafında M4 metrosuna inip Tavşantepe yönünde binmeniz gerekmektedir. 9 durak sonra (22dk.) Maltepe durağında inmeniz gerekmektedir.

Ataşehir’den Maltepe’ye Nasıl Gidilir?

Ataşehir tarafında yaklaşık 300 metre yürüdükten sonra (5dk.) Zübeyde Hanım Öğretmenevi minibüs durağında Üsküdar istikametli minibüslere binip 1 durak sonra (3dk.) Beyaz Evler durağında inmeniz gerekmektedir. Daha sonra Kozyatağı metrosuna inip Tavşantepe yönüne binmeniz gerekmektedir. 3 durak sonra (6dk.) Maltepe durağında inmeniz gerekmektedir.

Sancaktepe’den Ataşehir’e Nasıl Gidilir?

Sancaktepe tarafından yaklaşık 100 metre yürüdükten sonra (2dk.) Eski Ankara Caddesi durağından 19A numaralı otobüslere binip 18 durak sonra (30dk.) Yenisahra / Kadıköy Yönü durağında inmeniz gerekmektedir. Yaklaşık 270 metre yürüdükten sonra (4dk.) Yenisahra / Kartal Yönü durağından Kartal istikametli minibüslere binip 12 durak sonra (25dk.) Esenyol durağında inmeniz gerekmektedir.

Kartal’dan Ataşehir’e Nasıl Gidilir?


Kartal tarafında M4 metrosuna inip Kadıköy yönünde binmeniz gerekmektedir. 6 durak sonra (12dk.) Maltepe durağında inmeniz gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir