Nurtepe Sosyal Tesisleri’ne Nasıl Gidilir?

Nurtepe Sosyal Tesisleri'ne Nasıl Gidilir?

Kağıthane Belediyesi sosyal tesisleri arasında bulunan bu tesis ziyaretçilerin en güzel şekilde ağırlanabileceği şekilde dizayn edilmiş bir mekandır. Güzel bir manzaraya sahip olması ve Hasbahçenin eşsiz manzarasına da hakim olması ise tesisin en güzel avantajdır. Çeşitli etkinlikler için oldukça uygun olan tesiste düğün, toplantı,  nişan gibi birçok etkinliği yapmak mümkün oluyor.

Beşiktaş tarafında Meydan durağından Beşiktaş – Tarabya minibüslerine binip 15 durak sonra (17dk.) Sanayi Mahallesinde inmeniz gerekmektedir. Yaklaşık 100 metre yürüdükten sonra (2dk.) Sultan Selim Mahallesi durağından 500T numaralı otobüslere binip 3 durak sonra (10dk.) Nurtepe – Viyadük durağında inmeniz gerekmektedir. Yaklaşık 630 metre yürüdükten sonra (10dk.) ulaşacaksınız.

Üsküdar tarafında M5 metrosuna inip 3 durak sonra (6dk.) Altunizade durağında inmeniz gerekmektedir. Metrobüse aktarma yapıp Beylikdüzü yönünde gelen 34AS metrobüslerine binip 8 durak sonra (15dk.) Okmeydanı durağında inmeniz gerekmektedir. Yaklaşık 250 metre yürüdükten sonra (4dk.) Okmeydanı durağından 500T numaralı otobüslere binip 3 durak sonra (10dk.) Nurtepe – Viyadük durağında inmeniz gerekmektedir. Yaklaşık 630 metre yürüdükten sonra (10dk.) ulaşacaksınız.

Eminönü tarafından 336E numaralı otobüslere binip 10 durak sonra (15dk.) Edirnekapı Surdışı durağında inmeniz gerekmektedir. 500T numaralı otobüslere binip 3 durak sonra (10dk.) Nurtepe – Viyadük durağında inmeniz gerekmektedir. Yaklaşık 630 metre yürüdükten sonra (10dk.) ulaşacaksınız.

2 thoughts on “Nurtepe Sosyal Tesisleri’ne Nasıl Gidilir?

  1. Hello everyone, it’s my first pay a quick visit at this web
    site, and piece of writing is truly fruitful for me, keep up posting these articles.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir