Sultanbeyli Gölet Sosyal Tesisleri’ne Nasıl Gidilir?

Sultanbeyli Sosyal Tesisleri'ne Nasıl Gidilir?

Tesis, 200.000 metrekarelik Sultanbeyli Gölet Parkı projesi kapsamında 2014 yılının Şubat ayından bu yana İstanbullulara kafeterya ve restoran hizmeti vermektedir. 750 metrekarelik açık alan ve 200 metrekarelik restoran alanıyla aynı anda toplam 470 kişiye hizmet verilebilen tesis Gölet Parkın en büyük tamamlayıcısı olarak dikkat çekmektedir. Önemli Not: Tesis Salı günleri hizmet vermemektedir.

Üsküdar tarafında Marmaraya inip Gebze yönünde binmeniz gerekmektedir. 17 durak sonra (50dk.) Pendik durağında inmeniz gerekmektedir. Daha sonra 132V numaralı otobüse binip 51 durak sonra (60dk.) Gölet durağında inmeniz gerekmektedir. Yaklaşık 360 metre yürüdükten sonra (5dk.) ulaşacaksınız.

Beşiktaş tarafında iskeleye inip Beşiktaş – Üsküdar feribotuna binip Üsküdar iskeleye inmeniz gerekmektedir. Yaklaşık 100 metre yürüdükten sonra (2dk.) Marmaraya inmeniz gerekecektir. Marmaraya inip Gebze yönünde binmeniz gerekmektedir. 17 durak sonra (50dk.) Pendik durağında inmeniz gerekmektedir. Daha sonra 132V numaralı otobüse binip 51 durak sonra (60dk.) Gölet durağında inmeniz gerekmektedir. Yaklaşık 360 metre yürüdükten sonra (5dk.) ulaşacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir