Watergarden’a Nasıl Gidilir?

Watergarden'a Nasıl Gidilir?

Meydandaki su gösterileri, terastaki açık alanlar, mimari olarak hoş bir şekilde dizayn edilmiş nostalji sokağı ilaveten alışveriş yapacağınız organik ürün stantları ve çocuklar için düşünülmüş bir oyun alanı, bowling salonu vb. Özellikle kolay, ferah giriş çıkışı bulunan otopark bloklar arasında kolay, karmaşık olmayan geçiş alanları, özellikle ferah bir açık alan etrafında konumlanmış yiyecek içecek alanları ailece vakit geçirmek için çok uygun ve kaliteli mekanlardan oluşturulmuş bir dinlence merkezi…

Kadıköy‘den kalkan 8A ve 13 numaralı otobüslerle Ataşehir Belediyesi durağında inerek Watergarden’a ulaşabilirsiniz.

Ümraniye Sancaktepe Camii’nden 8Y numaralı otobüsle aktarmasız olarak Ataşehir’e kadar gelebilirsiniz. Ataşehir Belediyesi durağında inerek Watergarden’a ulaşabilirsiniz.

Beşiktaş Meydan durağından 112 numaralı otobüsüyle Kuyubaşı durağına kadar gidebilirsiniz. Oradan 20D numaralı otobüsle Hisarkent Sitesi durağında inerek Watergarden’a ulaşabilirsiniz.

Taksim’den 256 numaralı otobüsle aktarmasız olarak Ataşehir’e kadar gelebilirsiniz. Ataşehir’de Ardıç Sokak durağında inerek Watergarden’a ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir