Yeditepe Üniversitesi Kozyatağı Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Yeditepe Üniversitesi Kozyatağı Hastanesi'ne Nasıl Gidilir?

Kadıköy’den Yeditepe Üniversitesi Kozyatağı Hastanesi’ne Nasıl Gidilir

Kadıköy’den M4 metrosuna binip 6 durak sonra Kozyatağı istasyonunda inmeniz gerekmektedir. 700 metre yürüdükten sonra (10dk.) ulaşacaksınız.

Üsküdar’dan Yeditepe Üniversitesi Kozyatağı Hastanesi’ne Nasıl Gidilir

Üsküdar’dan Kız Kulesi durağına yürüyüp (350m) Üsküdar – Ataşehir istikametli minibüslere binmeniz gerekmektedir. 7 durak sonra (13dk.) Acıbadem Köprüsü’nde inmeniz gerekmektedir. Daha sonra buradan Kartal – Kadıköy istikametli minibüslere binip 9 durak sonra (17dk.) FSM Hastanesi’nde inmeniz gerekmektedir. 400 metre yürüdükten sonra (10dk.) ulaşacaksınız.

Ümraniye’den Yeditepe Üniversitesi Kozyatağı Hastanesi’ne Nasıl Gidilir

Ümraniye’den Çarşı Metro Durağından (M5) 14DK numaralı otobüslere binip 17 durak sonra (32dk.) Göztepe Metro (M4) durağında inmeniz gerekmektedir. Daha sonra metroya aktarma yapıp Tavşantepe istikametli gelen araçlara binmeniz gerekmektedir. 2 durak sonra (5dk.) Kozyatağı istasyonunda inmeniz gerekmektedir. Yaklaşık 700 metre yürüdükten sonra (10dk.) ulaşacaksınız.

Maltepe’den Yeditepe Üniversitesi Kozyatağı Hastanesi’ne Nasıl Gidilir

Maltepe’den İstasyon Yolu durağından 16A numaralı Üsküdar istikametli otobüslere binip 14 durak sonra (20dk.) FSM Hastanesi durağında inmeniz gerekmektedir. Yaklaşık 270 metre yürüdükten sonra (4dk.) ulaşacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir