Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi’ne Nasıl Gidilir

Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi'ne Nasıl Gidilir

Şehrimizin en önemli noktalarından biri olan Boğaziçi’nde düzenlenen pek çok etkinliğe ev sahipliği yapan Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi bizler için önemli noktalardan biridir.

Kadıköy’den Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi’ne Nasıl Gidilir

Kadıköy'den Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi'ne Nasıl Gidilir

İki farklı alternatif kullanarak Kadıköy’den Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi (BKSM)’ye kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Metrobüs Kullanarak

Metrobüsün ilk durağı olan Söğütlüçeşme’den metrobüse binerek Zincirlikuyu durağında inin. Durakta bulunan alt geçit yardımıyla Gayrettepe metro durağına ulaşacaksınız. Metroyla Hacıosman yönüne giderek Atatürk Oto Sanayi Durağı’nda indikten sonra Işık Üniversitesi’ni gösteren tabelaları takip ederek Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.

Vapur Kullanarak

Kadıköy’den Beşiktaş vapuruna binerek iskeleye gidin. İskele durağında 40B hattına binerek İstanbul Teknik Üniversitesi otobüs durağında inin. İtü Kavşağı’na doğru yürüyerek devam edin. Yaklaşık 400 metre sonra Günyüzü Sokak’a girin ardından BKSM‘ye ulaşacaksınız.

Beşiktaş’tan Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi’ne Ulaşım

Beşiktaş'tan Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi'ne Ulaşım

Beşiktaş iskelesinden kalkan 40B hattına binerek İstanbul Teknik Üniversitesi durağında inin. Ardından İtü Kavşağı’na doğru yürüyün. Bir süre sonra sağınızda Günyüzü Sokak’ı göreceksiniz. BKSM burada bulunmaktadır.

Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi İletişim Telefon Numarası

BKSM, Sarıyer Belediyesi tarafından yönetilen bir merkez olduğu için Sarıyer Belediyesi’ni arayarak hizmetler ve etkinlikler hakkında bilgi alabilirsiniz. 444 1 722 numarasıyla Sarıyer Belediyesi’ne ulaşabilirsiniz.

2 thoughts on “Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi’ne Nasıl Gidilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir