Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir

Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne Nasıl Gidilir

1899 yılında kurulan hastane günümüzde hizmet vermeye devam etmektedir.

Eyüp’ten Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir

Eyüp’te Necip Fazıl Kısakürek durağından 37M numaralı Mecidiyeköy istikametli araçlara binip 14 durak sonra (25dk.) Şişli Endüstri Meslek Lisesi durağında inmeniz gerekmektedir. Buradan 54Ç, 54E, 54ÖR, 54K numaralı araçlara binip 2 durak sonra (5dk.) Abide – i Hürriyet Caddesi durağında inmeniz gerekmektedir. Yaklaşık 500 metre yürüdükten sonra (7dk.) ulaşacaksınız.

Kağıthane’den Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir

Kağıthane’de Çağlayan durağından 46Ç, 46T numaralı araçlara binip 9 durak sonra (13dk.) Abide – i Hürriyet Caddesi durağında inmeniz gerekmektedir. Yaklaşık 500 metre yürüdükten sonra (7dk.) ulaşacaksınız.

Sarıyer’den Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir

Sarıyer’de İskele durağından Beşiktaş istikametli araçlara binip 18 durak sonra (20dk.) Atatürk Oto Sanayi durağında inmeniz gerekmektedir. Buradan M2 metrosuna aktarma yapıp Yenikapı istikametli gelen trenlere binmeniz gerekmektedir. 7 istasyon sonra (16dk.) Osmanbey istasyonunda inip Nişantaşı çıkışından çıkmanız gerekmektedir. Yaklaşık 700 metre yürüdükten sonra (10dk.) ulaşacaksınız.

Beşiktaş’tan Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir

Beşiktaş’ta İskele durağından 30M numaralı Mecidiyeköy – Beşiktaş istikametli araçlara binip 9 durak sonra (13dk.) Şişli Hamidiye Etfal durağında inmeniz gerekmektedir. Yaklaşık 400 metre yürüdükten sonra (6dk.) ulaşacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir